Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » St Kilda v Western Bulldogs betting tips, prediction & odds; AFL Elimination Final Preview

St Kilda v Western Bulldogs betting tips, prediction & odds; AFL Elimination Final Preview

Witamy w naszych poradach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów St Kilda v Western Bulldogs przed finałem eliminacji AFL, który odbędzie się w sobotę na Gabbie.

Święci, pod wodzą nowego trenera Bretta Rattena, zagrają swój pierwszy finał od 2011 roku przeciwko Bulldogs, a bukmacherzy mają tu swoich outsiderów.

Unibet, wiodąca firma bukmacherska AFL, wyceniła Świętych na 2,05 $, a Western Bulldogs na 1,77 $. Linia 1,90 USD została ustalona na 3,5 punktu.

St Kilda i Western Bulldogs wznowili swoje sezony przeciwko sobie natychmiast po przerwie w Covid-19, a Saints zdobyli 29-punktowe zwycięstwo. Jack Billings z 24 dotknięciami i trzema bramkami był najlepszy na boisku.


Więcej: Wskazówki AFL
AFL Sobota: Typy bukmacherskie West Coast v Collingwood


The Western Bulldogs are travelling much better than earlier in the season and won five of their last six games to move into seventh position. They are a settled unit, heading into this clash unchanged,

Forma St Kilda była niejednolita, wygrywając tylko dwa z ostatnich pięciu meczów, ale obejmowało to dwupunktową stratę z Brisbane, 15-punktową stratę z Zachodnim Wybrzeżem i trzypunktową stratę z Melbourne. Wzmocnią ich szybki rekrut Zak Jones, który zastąpił kontuzjowanego Josha Battle’a.

Przeczytaj nasze bezpłatne porady St Kilda v Western Bulldogs przed ich starciem na Gabbie w sobotę.


Saints v Bulldogs – szanse

Początek: 16:40 AEST, 3 października
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: St Kilda (2,05 USD) v Western Bulldogs (1,77 USD)
Zakłady na linię: St Kilda +3,5 (1,90 USD) v Western Bulldogs -3,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: St Kilda 41 USD; Western Bulldogs 23 USD

Wskazówki St Kilda v Western Bulldogs

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł kilka cennych wskazówek Saints v Bulldogs na sobotni mecz.

Dan Butler wykopuje pierwszego gola

Nie jest to rynek, który często polecamy, ale czasami musisz po prostu podążać za swoim przeczuciem. Dan Butler był objawieniem od czasu przejścia z Richmond i jawi się jako klucz do szans Świętych.

Caleb Daniel, aby uzyskać 20 lub więcej dotknięć

Zręczny pies Caleb Daniel to ktoś, kogo jego drużyna chce mieć w finale. Spodziewaj się wielu zatorów w grze w szybkowarze, a zobaczyliśmy, że Daniel celuje w takich warunkach. Płaci 1,72 dolara za 20 dotknięć.

Mitch Wallis wykopuje 2+ gole

Wallis has been a picture of consistency in a rather forlorn season for those of us who bet on goal-scorers betting. Again in a finals game, there is every chance many of the goals will come from opportunistic moments, and there is few better than Wallis. He is paying $2 to kick 2+ goals.

Western Bulldogs o 24 punkty lub mniej

Nie możemy uznać, że finał Bulldogs v Saints był sprawą wysokiej punktacji, ponieważ potencjalnie rozegrano go w trudnych warunkach na Gabbie. Miej oko na pogodę i rozważ wygranie Dogów o 24 punkty lub mniej i poniżej na rynku powyżej / poniżej, który został ustalony na 123,5 w Unibet.


Prognoza St Kilda v Western Bulldogs 10.03.2020

The Western Bulldogs deserve to be favourites in the betting and look to shade their opponent through the middle of the ground, with more star power. We are discounting their clash earlier in the season, given the disjointed nature of the fixturing, and are willing to back the Bulldogs to cover the -3.5 points line at $1.90. Tim English looms as a key after he was done over by the Saints’ big men earlier in the year. Nasze przewidywania Western Bulldogs kontra St Kilda? Buldogi o siedem punktów.


Saints vs Bulldogs lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie St Kilda v Western Bulldogs AFL?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę obstawić finałowy mecz eliminacyjny Saints v Bulldogs?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której zaczyna się gra St Kilda vs Western Bulldogs?

Gra rozpocznie się o 16:40 czasu lokalnego 3 października 2021 r.