Dom » Wiadomości sportowe » Super Rugby Aotearoa Week 7 betting & odds analysis

Super Rugby Aotearoa Week 7 betting & odds analysis

Crusaders wezmą udział w starciu Super Rugby Aotearoa w tygodniu 7 przeciwko Hurricane jako faworyci na stadionie Orangetheory w sobotę.

Jednak krzyżowcy będą musieli to zrobić bez Davida Haviliego po tym, jak doznał złamania Bennetta, tej samej kontuzji kciuka, która odrzuciła gwiazdorskiego flankera Cullena Grace’a, a obaj nie powrócą teraz w tym sezonie.

Hurricane wejdą do starcia pełni pewności siebie po wyeliminowaniu drugiego miejsca Blues 29-27, kiedy konwersja Jordiego Barretta z linii bocznej dała jego drużynie zwycięstwo.

Więcej: Jak obstawiać rugby

Betway.com ustawił niepokonanych krzyżowców na 1,24 $, aby pokonać Hurricane (4,30 $), podczas gdy linia 1,90 $ została ustalona na -10,5 punktu.

W niedzielę The Blues spróbują wrócić na listę zwycięzców, gdy zmierzą się z Chiefs, którzy są sprytni po kapitulacji w drugiej połowie z rąk górali.

Po trzech minutach drugiej połowy, kiedy prowadzili 31-7 w drugiej połowie, Highlanders usilnie starali się strzelić cztery próby i zanotować niezwykłe zwycięstwo 31-33.

Bez zwycięstw w pięciu meczach Chiefs wejdą do starcia z Bluesem w tym tygodniu jako outsiders z Unibet instaluje je za 3,20 USD aby odnieść zwycięstwo.

Blues kosztuje 1,37 dolara na najlepsze strony bukmacherskie w NZ aby zdobyć czwarte zwycięstwo w sezonie Super Rugby Aotearoa, ważne, biorąc pod uwagę fakt, że teraz przegrywają kolejne mecze.

The Highlanders żegnają się w 7. rundzie sezonu Super Rugby Aotearoa.

Super Rugby NZ week 7 fixture & odds

Sobota, lipiec 25

  • 19:05: Krzyżowcy 1,24 USD v Huragany 4,30 $

Niedziela, lipiec 26

  • 13:35: Blues 1,37 $ v Szefowie 3,20 USD