Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Sydney v Brisbane betting tips, prediction & odds; AFL Rd 17 preview

Sydney v Brisbane betting tips, prediction & odds; AFL Rd 17 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów pomiędzy Sydney a Brisbane na niedzielne starcie rundy AFL 17 na Cazaly’s Stadium.

W tym meczu poważny premierowy pretendent zmierzy się z odbudowującym oddziałem w nietypowej lokalizacji Cairns. Lwy mogą wygrać swoją pierwszą czwórkę wygraną, podczas gdy Łabędzie kuleją pod koniec roku.

Lwy grają o jeden dzień mniej odpoczynku niż ich przeciwnicy, a ich ostatni mecz to 45-punktowe zwycięstwo nad Gold Coast w środę. Swans ostatnio grał we wtorek i przegrał z Carltonem o pięć punktów, prowadząc przez większość meczu.

Lwy są wyceniane na 1,37 $, a Łabędzie na 3,10 $. Linia 1,90 $ została ustalona na 16,5 punktu.


Więcej: Wskazówki AFL
Niedziela AFL: Hawthorn v Western Bulldogs
Zapowiedź zakładów Carlton v Adelaide, typy


Łabędzie odwołały Callum Mills, Dylana Stephensa, Jamesa Bella i pokochają młodzieńca Joela Amarteya. Hayden McLean i Jordan Dawson są kontuzjowani, a Callum Sinclair i James Rowbottom zostali wypoczęci.

The Lions przypomnieli sobie Cam Ellis-Yolmen, Grant Birchall i Mitchell Hinge. Z zespołu wychodzą kontuzjowane trio Lincoln McCarthy, Jarrod Berry i Brandon Starcevich.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Sydney i Brisbane przed ich starciem na Cazaly’s Stadium od 18.10 w niedzielę.


Swans v Lions – kursy

Początek: 18.10 AEST, 13 września
Miejsce wydarzenia: Cazaly’s Stadium, Cairns
Kursy bezpośrednie: Sydney (3,10 USD) v Brisbane (1,37 USD)
Zakłady na linię: Sydney +16,5 (1,90 USD) v Brisbane -16,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Sydney -; Brisbane 5,50 $

Wskazówki Sydney Swans v Brisbane Lions

Nasz Zakłady AFL expert sprawdził kursy i znalazł kilka cennych wskazówek Swans v Lions na niedzielny mecz.

Większość zakładów na sprzedaż

Jest to z góry określona grupa w Unibet, w której musisz wybrać gracza, który zdobędzie najwięcej posiadłości. Brisbane Medal Brownlow ulubiony Lachie Neale oferuje soczyste 2,50 dolara za zdobycie większości posiadłości, co jest największym prawdopodobieństwem, jakie widzieliśmy u niego od kilku tygodni. Jest w grupie z takimi osobami jak Jake Lloyd, Josh Kennedy, Luke Parker i Jarryd Lyons, ale uważamy, że Neale przyćmi wszystkich przybyłych.

Brisbane ma prowadzić w każdym kwartale

Ten rynek jest dostępny w zakładach typu wire-to-wire i płaci 2 $, aby Brisbane prowadził przy każdej zmianie i wygrał mecz. Lwy są w tym roku znacznie bardziej efektywną drużyną i pomimo jednego dnia odpoczynku mniej niż ich przeciwnik, możemy zobaczyć, jak dominują w tym meczu od początku do końca.


Sydney vs Brisbane prognoza 13.09.2020

Brisbane nie przekonało nas do swoich premierowych kwalifikacji i nie pomaga to, że Harris Andrews może nie zagrać ponownie w tym roku. Ale grają w drużynie, która się odbudowuje i brakuje jej kluczowych graczy. Po prostu nie widzimy, jak dzielni Łabędzie walczą o zwycięstwo w tym meczu i jesteśmy pewni, że Lwy utrzymają się na czwartej pierwszej pozycji w niedzielę. Nasza ostateczna prognoza między Brisbane a Sydney? Lwy o 32 punkty.


Swans vs Lions lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie Swans v Lions AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Sydney Swans vs Brisbane Lions round 17 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której godzinie zaczyna się mecz Sydney vs Brisbane?

Gra rozpocznie się o godzinie 18:10 czasu lokalnego 13 września 2021 r.