Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Sydney v Melbourne betting tips, prediction & odds; AFL Rd 15 preview

Sydney v Melbourne betting tips, prediction & odds; AFL Rd 15 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów pomiędzy Sydney Swans a Melbourne przed starciem 15. rundy AFL na Cazaly’s Stadium w Cairns w czwartek.

Swans nie rywalizują w finałach AFL 2022, ale jest to kluczowy mecz dla Melbourne, które zajmuje ósme miejsce w rankingu, ale ma takie gwiazdy jak GWS i Western Bulldog gotowe do skoku, jeśli się potkną. Procent może być również ważny w czasie finałów.

Łabędzie dominowały przeciwko Melbourne przez ostatnią dekadę i dłużej. W ostatnich 16 spotkaniach między klubami Sydney wygrał 13, z jednym remisem i tylko dwoma zwycięstwami dla Melbourne.

Ale sytuacja zmieniła się w sezonie 2022, a Łabędzie są w trybie pełnej odbudowy, a także mają spore obrażenia gwiazd.


Przeczytaj także: Harmonogram i kursy AFL Round 15
Więcej: Wskazówki AFL
Wtorek AFL: Porady West Coast v Essendon
Środa AFL: Wskazówki Richmond v Fremantle


Łabędzie pokazały kilka rund temu, że mogą przyspieszyć, gdy w finale znacznie osłabią perspektywy rywali GWS Giants z różnych miast, szokując.

Melbourne ma dość zdrową listę i wygrało cztery z pięciu ostatnich meczów, ale nie jest jeszcze stroną, o której jesteś pewien, że zawsze pojawi się, aby rozegrać swój najlepszy futbol. Prawdopodobnie mieli szczęście, że pokonali St Kildę w Alice Springs w zeszłym tygodniu i mieli ciężki harmonogram, ale nie powinni mieć problemu ze wstaniem na ten.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Sydney i Melbourne przed ich starciem na stadionie Cazaly w czwartek od 16.40.


Łabędzie kontra Demony – szanse

Początek: 16:40 AEST, 3 września
Miejsce wydarzenia: Cazaly’s Stadium, Cairns
Kursy bezpośrednie: Sydney (3,25 USD) v Melbourne (1,34 USD)
Zakłady na linię: Sydney +17,5 (1,90 USD) v Melbourne -17,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Sydney 501 USD; Melbourne 26 USD

Wskazówki Sydney Swans przeciwko Melbourne

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Swans v Demons tips for Thursday’s game.

Swans +17,5 punktu / mecz poniżej 117,5 punktu

Po prostu nie wierzymy, że Melbourne postąpi słusznie i z łatwością wygra ten konkurs, tak jak mówią statystyki. Swans zamierzają stworzyć bazę w Cairns przez kilka następnych tygodni, więc powinno być tam wygodnie, a także wykazać się dużą walką w swoich meczach w drugiej części sezonu. Trener Swans, John Longmire, miał przewagę nad tym, co rzuciły w niego Demony.

Sam Reid 2+ gole dla Sydney

Obie drużyny mogą czasami walczyć do przodu i poza Christianem Petraccą o Dees, podatny na kontuzje Reid wydaje się być najniebezpieczniejszym napastnikiem na boisku. Sprawdź kursy w dniu meczu i jedną z naszych polecanych witryn bukmacherskich.


Sydney Swans przeciwko Melbourne Demons 09.03.2020

Nie spodziewamy się, że ta gra osiągnie wielkie wyżyny, ale jest to intrygujące spojrzenie w przyszłość dla Swans, z tak wieloma młodymi graczami wkraczającymi do ich zespołu. W przypadku Melbourne, jeśli nie mogą tego wygrać, równie dobrze mogą sprawdzić czas w sezonie 2022. Nie będzie to łatwe, ale uważamy, że odniosą zwycięstwo, którego potrzebują. Nasza ostateczna prognoza Sydney Swans-Melbourne? Demons by 12 points.


Łabędzie przeciwko Demonom

How can I watch the Swans v Demons AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Swans v Demons round 15 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Sydney v Melbourne game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 16:40 czasu lokalnego 3 września 2021 r.