Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Wskazówki i najlepsze zakłady na TT Cup na 27 marca 2021 r

Wskazówki i najlepsze zakłady na TT Cup na 27 marca 2021 r

Witamy w naszych wskazówkach dotyczących meczów TT Cup rozgrywanych 27 marca. Poniżej przedstawimy nasze najlepsze zakłady i prognozy na dzisiejszy mecz w TT Cup.

Zawody TT Cup na Ukrainie, które są serią turnieje tenisa stołowego, znalazł się w czołówce witryn bukmacherskich z powodu anulowania wszystkich popularnych sportów z powodu koronawirusa.

Ale widzieliśmy wiele plotek o ludziach obstawiających na ślepo w tym konkursie, próbujących powstrzymać nudę, a większość świata jest w izolacji.

Chociaż nie będziemy twierdzić, że jesteśmy ekspertami w Pucharze TT, mamy dość dobrą wiedzę na temat zakładów na tenisa stołowego i dokładnie przyjrzeliśmy się ukraińskiej formie. Mamy nadzieję, że nasze wyedukowane typy zawodników TT Cup mogą Ci pomóc.

Wskazówka Vadym Nechyporuk przeciwko Valentyn Yunchyk

Nechyporuk i Yunchyk grali cztery razy w zeszłym tygodniu i podzielili mecze 2/2, więc to ostatecznie decyduje. Nechyporuk wygrał ostatni mecz, który rozegrał w pięciu setach, 11-8 w piątym, co oznacza, że ​​ci gracze są blisko dopasowani. Valentyn kosztuje 2,00, a większość witryn bukmacherskich wygrywa ten mecz, podczas gdy Yunchyk kosztuje 1,83. Nasza ostatnia wskazówka: opierając się na parzystych rekordach, zajmiemy 2.00 na Valentyn.

Najlepszy zakład: Jurij Kolos pokonuje Aksenina Wasyl

Yurii Kolos ma w swoim czasie wybitny rekord i jest oceniany prawie 400 miejsc wyżej od swojego przeciwnika. Co ciekawe, serwisy bukmacherskie do tenisa stołowego mają tych gości na ustalaniu poziomów, oba wyceniane są na 1,83. Bet om Kolos z pewnością w tym. Jeśli oglądasz online, miej oko na formę Kolosa, ponieważ nie przeszkadzają nam jego szanse przeciwko Oleksii Tkachukowi, grze, w której później wieczorem jest on zawodnikiem outsidera.

Najlepsza wskazówka do parlay na TT Cup

We have got a nice three legged parlay to finish off our TT Cup tips. We expect Polina Shumakova (paying 1.83) to defeat Galyna Telnaya (1.91). We also expect Lilium Zaytseva (1.63) to defeat Shumakova (2.25)straight after. A few hours later, our final leg of the our TT Cup parlay is Oleksii Tkachuk (1.87) to defeat Yaroslav Vorsulyak (2.30). This should pay around 5.50 we bet on these results with confidence.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie naszych wskazówek dotyczących zakładów na Puchar TT na 27 marca. Możesz wesprzeć Światową Listę Hazardu, rejestrując się w jednym z naszych polecane strony bukmacherskie.