Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Walia – Francja Typy bukmacherskie, kursy, prognozy – ćwierćfinał RWC 2019 3

Walia – Francja Typy bukmacherskie, kursy, prognozy – ćwierćfinał RWC 2019 3

Witamy w naszych bezpłatnych prognozach i aktualizacjach kursów na trzeci ćwierćfinał Pucharu Świata w Rugby między Walią a Francją na stadionie Oita w niedzielę 20 października.

Zwycięzcy tego meczu zmierzą się ze zwycięzcami czwartego ćwierćfinału między Japonią a Republiką Południowej Afryki w półfinale na International Stadium Yokohama w niedzielę 27 października.

Walia zainstalowano faworytów z krótką ceną, aby pokonać Francję, która była trochę nierówna w tym Pucharze Świata w Rugby, mimo że pozostała niepokonana.

Les Bleus przedostał się przez linię tylko w meczach z Argentyną i Tongą, ale czasami grali w olśniewającym rugby, a ich historia RWC sugeruje, że są najbardziej niebezpieczni, gdy ciężar oczekiwań spoczywa na przeciwniku.

Walia również jest niepokonana i była prawdziwym testem tylko dla Australii, w meczu prawdopodobnie mieli trochę szczęścia, że ​​uszło im to na sucho.

Przeczytaj także:
Ćwierćfinał 1: Anglia – Poland – podgląd zakładów
Ćwierćfinał 2: Zapowiedź zakładów Nowa Zelandia – Irlandia
Ćwierćfinał 4: Japonia – Republika Południowej Afryki Zapowiedź zakładów

Ostatni mecz pomiędzy Walią a Francją daje dobry wgląd w to, czego można się spodziewać w tym starciu. To było w Sześciu Narodów na początku tego roku w Paryżu, a Francuzi prowadzili 16: 0 do przerwy, zanim Walia pokonała ich późno, aby wygrać 24-19. Francja wykazała skłonność do spadków w ostatniej ćwiartce meczów podczas mistrzostw świata i nie może do tego dopuścić, jeśli chce awansować do półfinałów.

Francja, piąty ósmy Romain Ntamack, powiedział Reuterowi w poniedziałek, że wyciągnęli wnioski z porażki Sześciu Narodów przed niedzielnym ćwierćfinałem.

„Musimy obrócić to na naszą korzyść” – powiedział Ntamack. „Mieliśmy świetną pierwszą połowę. Włożyliśmy ich w kłopoty. Musimy poprawić rzeczy. Graliśmy przeciwko nim tylko 40 minut. Tym razem będziemy musieli grać przez 80 minut – nawet więcej. I co najmniej 80 minut. ”

Sprawdź nasze podglądy drużyn, aby uzyskać formularz prowadzący do RWC, nasze wskazówki dotyczące czołowego strzelca próbnego z każdej drużyny i miejsca, w którym naszym zdaniem zakończą turniej.

Walia
Francja

 

Oto nasze prognozy dotyczące Walii i Francji oraz szanse na ich starcie na Mistrzostwach Świata w Rugby 2019 w Japonii.

Przeczytaj także:

Ćwierćfinał Pucharu Świata w rugby 3 – Walia v Francja

Rozpoczęcie: 16.15 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion Oita

Walia przeciwko Francji – kursy

Bezpośrednie szanse na wygraną: Walia 1,32 USD, Francja 3,35 USD
Kursy na linię handicapu: Walia (-6,5 punktu) 1,91 USD, Francja (+6,5 punktu) 1,91 USD

Walia przeciwko Francji – ostatnie 10 spotkań

19 marca 2011: France 28 d Wales 9, Stade de France, Paris
15 października 2011: Francja 9 d Walia 8, Eden Park, Auckland, Nowa Zelandia
17 marca 2012: Walia 16 d France 9, Millennium Stadium, Cardiff
9 lutego 2013: Walia 16 d France 6, Stade de France, Paryż
21 luty 2014: Wales 27 d France 6, Millennium Stadium, Cardiff
28 lutego 2015: Walia 20 d France 13, Stade de France, Paryż
26 lutego 2016: Walia 19 d France 10, Millennium Stadium, Cardiff
18 marca 2017 roku: Francja 20 d Walia 18, Stade de France, Paryż
17 marca 2018 roku: Walia 14 d France 13, Millennium Stadium, Cardiff
1 lutego 2019: Walia 24 d France 19, Stade de France, Paryż

Poprzednie mecze Mistrzostw Świata 2019:

Walia:
Walia 43 (Jonathan Davies, Justin Tipuric, Josh Adams, Liam Williams, Tomos Williams, George North próbuje; Dan Biggar 4 minusy, 1 długopis, Leigh Halfpenny con) d Georgia 14 (Shalva Mamukashvili, Levan Chilachava; Tedo Abzhandadze 2 minusy). Sędzia: Luke Pearce.
Walia 29 (Gareth Davies, Hadleigh Parkes próbuje; Daniel Biggar, Rhys Patchell przeciw, Patchell 3 długopisy, Biggar, Patchell drop bramek) d Poland 25 (Adam Ashley-Cooper, Dane Haylett-Petty, Michael Hooper próbuje; Matt To’omua 2 minusy, Bernard Foley, długopisy To’omua). Sędzia: Romain Poite.
Walia 29 (Josh Adams 3, Liam Williams próbuje; Daniel Biggar 2, Rhys Patchell przeciw, Patchell pen) d Fiji 17 (1 rzut karny, próby Kini Murimurivalu, Josua Tuisova). Sędzia: Jerome Garces.
Walia 35 (1 próba karna; Josh Adams, Gareth Davies, Nicky Smith, Tomos Williams próbuje; Leigh Halfpenny 4 minusy) d Urugwaj 13 (niemiecka próba Kesslera; Felipe Berchesi con, 2 pióra). Sędzia: Angus Gardner.

Francja:
Francja 23 (Antoine Dupont, Gael Fickou próbuje; Romain Ntamack 2 przegrany, 2 rzuty, Camille Lopez traci bramkę) d Argentyna 21 (Julian Montoya, Guido Petti próbuje; Nicolas Sanchez con, Benjamin Urdapilleta 2, długopisy Sanchez). Sędzia: Angus Gardner.
Francja 33 (Gael Fickou, Yoann Huget, Jefferson Poirot, Alivereti Raka, Baptiste Serin próbuje; Camille Lopez 3, Thomas Ramos wady) d USA 9 (pióra AJ MacGinty 3). Sędzia: Ben O’Keeffe.
Francja 23 (próbuje Altiti Raka, Virimi Vakatawa; Romain Ntamack 2 minusy, 3 długopisy) d Tonga 21 (Mali Hingano, Zane Kapeli, Sonatane Takulua próbuje; Takulua 2, Latiume Fosita). Sędzia: Nic Berry.

Wskazówki Walia przeciwko Francji RWC2019

Alivereti Raka w każdej chwili strzelec dla Francji

Urodzona na Fidżi ulotka była prawdziwą garstką dla drużyn przeciwnych w tym turnieju. Rynki nie zostały ujawnione w momencie publikacji, ale spodziewamy się, że będziemy w stanie zapewnić około 2,80 $ na ten zakład. Do tej pory strzelił dwie bramki w trzech meczach i był bliski zdobycia kilku kolejnych. Raka i Gael Fickou wyglądają jak prawdziwa broń do ataku przeciwko drużynie z Walii, która straciła kilka zbyt wielu prób, jak na nasz gust.

Francja / Walia połowa czasu / normalny podwójny czas

Możemy zobaczyć ten mecz zgodnie ze scenariuszem poprzednich spotkań między tymi drużynami, a także wcześniejszymi meczami Francji w tym turnieju. Les Bleus to młody, rozwijający się zespół, który ma skłonność do szybkiego startu i późnego opuszczania. Większość bukmacherów ma taką możliwość, że Francja prowadzi w przerwie, a Walii wygrywa mecz w normalnym czasie około 6,50 $. Oczywiście Francja dąży do przełamania tego schematu, ale byliśmy zaniepokojeni tym, jak późno odpadli z Tonga. Jeszcze pięć minut i Tongańczycy mogli świętować słynne zwycięstwo. To samo dotyczy meczu z Argentyną.

Prognoza Walia przeciwko Francji

Mimo niepokonanego rekordu Walii nie wszystko przebiegło gładko w tym turnieju. Zasługują na pochwały za wygranie wszystkich czterech meczów po przegranej z trenerem ataku Robem Howleyem w przeddzień turnieju, kiedy został odesłany do domu za złamanie zasad obstawiania. Francja podobnie nie wygrała z graczami swoją gorącą i zimną grą, więc te drużyny prawdopodobnie są zadowolone z tego, że wylądowały w remisie do ćwierćfinału. Walia wygrała siedem z ostatnich 10 meczów z Francją, ale wiele z nich poszło na marne. Spodziewamy się, że Walia zakończy się nieco mocniej i wygra łamigłówkę. Ktokolwiek przejdzie przez drużynę, ma prawdziwą szansę na awans do finału, a RPA wyłania się jako prawdopodobny przeciwnik w półfinale. Dobra łódka.