Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » West Coast v Carlton betting tips, predictions & odds udpate; AFL Round 11 Preview

West Coast v Carlton betting tips, predictions & odds udpate; AFL Round 11 Preview

Witamy w naszych poradach dotyczących zakładów West Coast v Carlton, prognozach i analizie kursów przed starciem 11. rundy AFL na Optus Stadium w Perth w niedzielne popołudnie.

Miesiąc temu Orły były w świecie bólu, ale odkąd wróciły do ​​Waszyngtonu, wyglądają z innej strony i szturmem wdrapali się po drabinie, aby zająć miejsce w loży, aby ukończyć pierwszą czwórkę.

The Eagles z łatwością wygrali ostatnie pięć meczów, a także wygrali ostatnie pięć z niedzielnym przeciwnikiem Carltonem.

The Blues czasami pokazali dobrą formę w tym sezonie, ale w zeszłym tygodniu z łatwością pokonali Carlton i nie będzie łatwiej przeciwko Eagles na ich własnym terenie.

 


Przeczytaj także: AFL Round 11 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
AFL Sobota: Podgląd Port Adelaide v Richmond
Podgląd Brisbane Lions v Western Bulldogs
Niedziela AFL: Podgląd Melbourne v North Melbourne
Poniedziałek AFL: Podgląd St Kilda v Geelong


Orły są drugimi faworytami do zdobycia flagi 2021 za Richmondem i mogą odzyskać gwiazdy Jeremy’ego McGoverna (kciuk), Liama ​​Ryana (ścięgno podkolanowe) i Jacka Reddena (quad) do starcia z Carltonem.

The Blues should regain a McGovern of their own, with younger brother Mitch ready to resume after a hamstring problem, though they have lost promising David Cuningham to a calf injury.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi bezpłatnymi wskazówkami West Coast v Carlton przed ich starciem na Optus Stadium, które rozpocznie się o 15:15 (AEST) w niedzielę.


Eagles v Blues – szanse

Początek: 15:45 AEST, 9 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Optus Stadium w Perth
Kursy bezpośrednie: Zachodnie Wybrzeże (1,26 USD) v Carlton (3,80 USD)
Zakłady na linię: Zachodnie Wybrzeże -19,5 (1,90 USD) v Carlton +19,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Zachodnie Wybrzeże 5 USD; Carlton 67 dolarów

Porady West Coast v Carlton

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Eagles v Blues predictions for Sunday’s game.

West Coast -19,5 punktu, łączna liczba meczy ponad 102,5 punktu

Jeśli Orły są w górze i idą, będą dużo przewyższać Bluesa, a suma meczu również nie powinna stanowić problemu. Prognoza pogody nie jest dobra, ale pomocnik Orłów, który jest karmiony piłką przez Nic Naitainui, może być piękną rzeczą. Pomaga również to, że mają wściekłych fanów, którzy ich dopingują.

Tim Kelly, aby zdobyć ponad 25 przedmiotów

Pomocnik Eagles naprawdę zaczyna odnajdywać stopy w swoim nowym klubie i jest błotem. Z podziwem patrzyliśmy, jak z łatwością radzi sobie ze śliską piłką w mokrych meczach w Geelong. Będziesz musiał sprawdzić kursy w PlayUp w dniu meczu, aby postawić na ten, ale spodziewalibyśmy się około 3,50 $.


West Coast Eagles v Carlton Blues prediction 9/8/2020

Chcielibyśmy zobaczyć wyrównany mecz, a Blues będzie bardziej osadzony w centrum Australii Zachodniej niż w ich poprzednim meczu z Hawthornem, na tym etapie Eagles po prostu wyglądają na wyższą klasę. Będzie to kolejny krok w długim procesie uczenia się Bluesa, ale w zeszłym tygodniu spadli w formie i Eagles są w najlepszej formie. Nasza ostateczna prognoza West Coast-Carlton: zwycięstwo Orłów o 40 punktów.


West Coast v Carlton lowdown

How can I watch the Eagles v Blues AFL clash?

Free to air: Channel 7Mate; Telewizja na abonament: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobilny: AFL Live Pass.

How can I bet on the Eagles v Blues round 11 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Eagles v Blues game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 15:35 czasu AEST 9 sierpnia 2021 roku.