Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » West Coast v Collingwood betting tips, prediction & odds; AFL Elimination Final Preview

West Coast v Collingwood betting tips, prediction & odds; AFL Elimination Final Preview

Witamy w naszej zapowiedzi Finał eliminacji AFL pomiędzy West Coast a Collingwood na Optus Stadium w Perth w sobotni wieczór.

Przegrani w tym starciu są skończeni w sezonie 2022, a zwycięzcy przejdą do Geelong w drugim tygodniu finałów.

Orły i Sroki mają poważną niedawną historię, w tym ich epickie starcie finałowe 2018, wygrane przez Orły zaledwie o pięć punktów.

Zachodnie Wybrzeże wygrało pięć z ostatnich sześciu starć między tymi drużynami, a kiedy spotkali się wcześniej w tym sezonie na Optus Oval, kluczowy napastnik Josh Kennedy miał siedem bramek, a Eagles zdobył 66 punktów.

Więc Sroki mają przewagę nad nimi, ponieważ opuściły południowo-wschodnie centrum Queensland, aby udać się do Perth, aby zmierzyć się z lokalnymi bohaterami. Są bardzo słabymi graczami w zakładach, a wiodący bukmacher PlayUp ocenił Orły na 1,42 $ wobec Sroki na 2,85 $. Linia handicapu 1,90 $ została ustalona na 13,5 punktu.

 


Więcej: Wskazówki AFL
Finał eliminacji AFL: Wskazówki St Kilda v Western Bulldogs


West Coast have regained some big names for this match, including star midfielders Luke Shuey and Jack Redden, crafty forward Jamie Cripps and defensive general Jeremy McGovern. Shuey and McGovern are returning after hamstring injuries.

Gracze Eagles, którzy zrobili miejsce dla tego imponującego kwartetu, to Josh Rotham, który jest kontuzjowany i pominął trio Bailey Williams, Luke Foley i Will Schofield.

Collingwood zaskoczył wielu przy stole selekcyjnym, włączając w to wielkiego mężczyznę Darcy’ego Camerona i weterynarza Chrisa Mayne’a, który wyleczył się ze złamanej szczęki. Szybka para Travis Varcoe i Tyler Brown została upuszczona, a Pies wygląda trochę jak pieszy, zmierzając do tego starcia typu „ zrób albo zgiń ”.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki West Coast v Collingwood przed ich starciem na Optus Stadium w sobotnią noc.


Eagles v Sroki szanse

Początek: 20.10 AEST, 3 października
Miejsce wydarzenia: Optus Stadium w Perth
Kursy bezpośrednie: Zachodnie Wybrzeże (1,43 USD) v Collingwood (2,90 USD)
Zakłady na linię: Zachodnie Wybrzeże -12,5 (1,92 USD) v Collingwood +12,5 (1,92 USD)
Kursy Premiership: Zachodnie Wybrzeże 13 USD; Collingwood 23 $

Porady West Coast v Collingwood

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł kilka cennych wskazówek na sobotni mecz West Coast vs Collingwood.

Zachodnie Wybrzeże -12,5 punktu / mecz łącznie ponad 109,5 punktu

Orły z łatwością odprawiły Sroki, gdy spotkały się wcześniej w sezonie i tym razem trudno jest zobaczyć coś innego niż coś podobnego. Orły miały pewne obawy związane z kontuzjami, ale są prawie w pełni sił i wyglądają na zbyt silnych w tym przypadku.

Liam Ryan wykopuje ponad 3 gole

Napastnik Electric Eagles wyglądał w drugiej połowie sezonu w najlepszej formie w swojej karierze. Pies będzie wyglądał, jak obrońca gwiazdy Brayden Maynard będzie mu przeszkadzał, ale to poważna prośba, zwłaszcza jeśli piłka pędzi do przodu z czegoś, co powinno być dominującym pomocnikiem.


Prognoza West Coast v Collingwood 09.03.2020

The Eagles oczywiście zaryzykowali kilku graczy, którzy dopiero co doszli do siebie po kontuzji, podczas gdy napastnik Josh Kennedy również walczył z problemem kostki. Ale nadszedł czas kryzysu dla obu drużyn, a na Zachodzie prawie niemożliwe jest pokonanie Orłów. Collingwood są odważni, ale po prostu nie byli w stanie swobodnie strzelać goli w tym sezonie, The Sroki muszą odkryć niespodziewanego bramkarza, aby pomóc takim gwiazdom jak Jordan De Goey. Nie widzimy, żeby to się tutaj działo. Brodie Grundy, zwykle dominujący ruck The Pies, nie był w formie i ma przed sobą ogromne zadanie, nawet pokonując Nic Naitanui z Eagles. Uważamy, że Orły zdominują pomoc i mecz w tym meczu. Nasza ostateczna prognoza West Coast-Collingwood? Orły o 31 punktów.


Eagles vs Magpies lowdown

Jak mogę oglądać starcie Eagles v Magpies AFL?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę postawić na finał eliminacji West Coast Eagles v Collingwood Magpies AFL?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której godzinie rozpocznie się finał AFL Eagles vs Magpies?

Gra rozpocznie się o godzinie 20:10 czasu AEST w sobotę 3 października 2021 r.