Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » West Coast v Essendon betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 15 preview

West Coast v Essendon betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 15 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i analizie kursów West Coast v Essendon na starcie 15. rundy AFL na Gabbie we wtorek wieczorem.

To jeden z najlepszych meczów rundy.

Orły są w dobrej formie, zajmując czołowe cztery pozycje, ale muszą szybko wrócić do gry po tym, jak zostali zdemaskowani przez faworytów Premiership Richmond w ostatniej rundzie. Wygrana spowodowałaby przesunięcie ich o pół wygranej przed Tygrysami na czwarte miejsce, a po tej pozostały tylko trzy rundy.

W międzyczasie Essendon wykazał oznaki życia w pokonaniu Hawthorna ostatnim razem i potrzebuje wygranej, aby utrzymać się na piętach drużyn na dole ósemki.

These two teams have split their past 10 games with five wins apiece, but one common thread is that they have generally been free-flowing, high-scoring affairs and that could continue here on a fast track at the Gabba in sunny Brisbane.


Przeczytaj także: Urządzenie AFL Round 15
Więcej: Wskazówki AFL
Wtorek AFL: Zapowiedź zakładów na Hawthorn v Adelaide, typy


Bombowce przeszły wielką przeszłość w zeszłym tygodniu, kiedy wiecznie kontuzjowany grot włóczni Joe Daniher wrócił i natychmiast dał im realny, wysoki cel do przodu.

Mimo krótkiego wsparcia utrzymali Danihera na boku, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę wagę wygrania tego starcia.

W rzeczywistości Bomberowie, którzy przez cały sezon walczyli ze swoimi kluczowymi pozycjami, mają teraz bogactwo talentów wielkich ludzi, z weteranem obrońcą Michaelem Hurleyem i ekscytującym zawodnikiem Samem Draperem, który w tym tygodniu zmierzył się z Orłami. Utility Cale Hooker, który rozgrywa swój 200. mecz, był w zeszłym tygodniu tak zardzewiały po postoju na linii bocznej, ale będzie lepszy w biegu.

Kapitan Dyson Heppell jest kolejnym wielkim graczem w Bombers, który zrzucił ruckmana Andrew Phillipsa, Braydena Hama i Masona Redmana.

Meanwhile, the Eagles, who looked unbeatable playing in Perth but have struggled previously in the Queensland hub, have been forced to leave out key forward Josh Kennedy (concussion), while they have rested Jamie Cripps and dropped Jarrod Brander and Nic Reid.

Do zespołu Eagles wchodzą pomocnik Jack Redden Jackson Nelson, Lewis Jetta i młody wysoki Oscar Allen.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki West Coast v Essendon przed ich starciem na Gabbie od 20.10 we wtorek.


Eagles v Bombers – kursy

Początek: 20.10 AEST, 1 września
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: Zachodnie Wybrzeże (1,35 USD) v Essendon (3,15 USD)
Zakłady na linię: Zachodnie Wybrzeże -15,5 (1,95 USD) v Essendon +15,5 (1,85 USD)
Kursy Premiership: Zachodnie Wybrzeże 51 USD; Essendon 19 USD

Porady West Coast v Essendon

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Eagles v Bombers tips for Tuesday’s game.

Potrójny zakład: wygrana jednej z drużyn o mniej niż 15,5 punktu

Ta opcja kosztuje 2,50 USD w PlayUp i uważamy, że jest to opłacalne, biorąc pod uwagę, że Orły z góry nie wyglądają tak niebezpiecznie bez Josha Kennedy’ego. Jego wczesna strata była wymowna przeciwko Tygrysom, ponieważ pozostawiła za dużo byków dla Jacka Darlinga. Darling otrzymuje pomoc z Oscarem Allenem w tym tygodniu, ale Bombowce są teraz dobrze przygotowane do kluczowych opcji obronnych. Widzimy, jak schodzi do drutu.

Jake Stringer najwięcej goli po 10 $

Napastnik bombowców może być wielkim zwycięzcą w powrocie Joe Danihera. Mógł z łatwością prześlizgnąć się pod strażą obrony Orłów i nie potrzebuje wielu dotknięć, aby wystrzelić trzy lub cztery szybkie. Stringer będzie lepszy przez kilka meczów po kontuzji i jest kluczowym graczem, jeśli Bombowce mają zaskoczyć biegiem pod koniec sezonu.


West Coast Eagles v Essendon Bombers prognoza 1/9/2020

Bombowce zyskały sławę dzięki bliskim meczom, a w dziewięciu z ostatnich 13 meczów marża wynosiła 15 punktów lub mniej. Spodziewamy się, że będzie to dość płynny konkurs i utrudniamy go o wiele bliżej równych pieniędzy niż obecne ceny, biorąc pod uwagę, że Eagles tylko dwa z sześciu meczów w hubie Queensland na początku tego sezonu. Oczywiście mieli passę ośmiu zwycięstw, ale większość z nich miała miejsce u siebie. Essendon ma również znacznie potężniejszy skład z Daniherem, Hookerem i Hurleyem po bokach, a także kombinezon na suche warunki. Bombowce grają o swoje piłkarskie życie, więc spodziewamy się, że wyjdą z siebie ziejąc ogniem. Nasza ostatnia wskazówka West Coast v Essendon: Bombowce o dwa punkty.


Eagles v Bombers na dole

Jak mogę obejrzeć starcie West Coast v Essendon AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the West Coast v Essendon round 15 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the West Coast v Essendon game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 20:10 czasu lokalnego 1 września 2021 roku.