Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » West Coast v Geelong porady i prognozy bukmacherskie; Podgląd AFL Rd 9

West Coast v Geelong porady i prognozy bukmacherskie; Podgląd AFL Rd 9

Rampant West Coast przystąpi do starcia z Geelongiem jako faworyt w obstawianiu na Optus Stadium w sobotnią noc. Nasz ekspert AFL może pomyśleć, że gospodarze są dobrą rzeczą w tym meczu, ale wciąż znalazł kilka dobrych typów bukmacherskich na starcie w 9 rundzie West Coast – Geelong.

Zachodnie Wybrzeże osiągnęło prawdopodobnie najlepszy wynik w zeszłej rundzie sezonu, kiedy dokładnie zdemontowali nieudolnych rywali premierowych Collingwood o 66 punktów, a kluczowy napastnik Josh Kennedy zdominował nieszczęsną linię boczną Sroki z siedmioma bramkami.

Zachodnie Wybrzeże może odzyskać maszynę do znakowania Jeremy McGovern, ale nie podejmie żadnego ryzyka z głównym obrońcą. W tym starciu po raz pierwszy gwiazda Eagle Tim Kelly zmierzy się ze swoją byłą drużyną.

Koty odniosły 32-punktowe zwycięstwo nad Fremantle w strasznych warunkach w poniedziałkowy wieczór, co bardzo nas martwi, że będą w stanie tak szybko się wycofać. Koty będą również bez trudnego pomocnika Joela Selwooda z kontuzją ścięgna podkolanowego, a Saints zwerbują Jacka Stevena, ale będą mieli kluczowego napastnika Toma Hawkinsa, który pokonał uderzającą szarżę podczas apelacji.


Więcej: Wskazówki AFL
Przewodnik: Analiza spotkań i kursów AFL Round 9
Piątek AFL: Podgląd Brisbane v Essendon
Niedziela AFL:
Podgląd Gold Coast Suns v GWS Giants
Podgląd Fremantle v Collingwood


Australijscy bukmacherzy AFL wycenili Eagles na około 1,32 $, aby wygrać to starcie, podczas gdy Cats osiągają nawet 3,60 $ w niektórych witrynach bukmacherskich. Linia została ustalona na 18,5, ale nie będziemy skubać po tym, jak zobaczymy słabe wyniki Melbourne po krótszej przerwie.

Geelong i Collingwood to dwa zespoły wiktoriańskie, które obecnie znajdują się w centrum WA, a oba zespoły mają w najbliższych dniach lecieć do Queensland, gdzie również będą podlegać surowym środkom dotyczącym COVID-19. Hawthorn i Carlton odwiedzą Perth następne dwa zespoły.

Poniżej przedstawiamy nasze wskazówki bukmacherskie West Coast v Geelong oraz prognozy zwycięzców dotyczące ich starcia rozegranego na Optus Stadium w sobotni wieczór.


Eagles v Cats – szanse

Początek: 20.10 AEST, 1 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Optus Stadium w Perth
Kursy bezpośrednie: Zachodnie Wybrzeże (1,32 USD) v Geelong (3,50 USD)
Zakłady na linię: Zachodnie Wybrzeże -18,5 (1,90 USD) w porównaniu z Geelong +18,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Zachodnie Wybrzeże 5,50 USD; Geelong 17 $

Porady West Coast Eagles v Geelong Cats

Nasz Zakłady AFL expert sprawdził kursy pod kątem wartości i znalazł kilka cennych wskazówek na sobotni mecz Orły przeciwko Koty.

Josh Kennedy wykopuje 3+ gole

Mogliśmy przedwcześnie odpisać Josha Kennedy’emu na początku sezonu, ale można śmiało powiedzieć, że grot włóczni Eagles mocno odbił się od Collingwood. Poruszał się dobrze, ręce miał lepkie i był wyraźnym punktem centralnym ataku na Zachodnie Wybrzeże. Podejrzewamy, że Zachodnie Wybrzeże może rzucić Geelonga pod miecz, a Kennedy może znowu być beneficjentem tego, co ma być suchą nocą w Perth. Kennedy płaci 2,80 $ za strzelenie 3+ bramek, które naszym zdaniem mają dobrą wartość.

Geelong prowadzi w kwadransie i przegrywa

W naszym drugim poradniku Eagles v Cats postawiliśmy na trochę wartości i będzie to wymagało od Cats twardych wyników, co naszym zdaniem może zrobić. Chociaż ostatecznie uważamy, że Eagles wygrają ten mecz, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby podopieczni Chrisa Scotta prowadzili w kwadransie. Geelong, który prowadzi w kwarcie i przegrywa, płaci 4,50 $ w Unibet, który oferuje pewną wartość w grze, która została surowo wyceniona przez bukmacherów, biorąc pod uwagę, że jest czwarta na szóstej.


Prognoza West Coast v Geelong 08.01.2020

Wygląda na to, że Zachodnie Wybrzeże uderzyło w pasy po powolnym początku do 2021 roku, a rekrut z boomu Tim Kelly genialnie walczył z Collingwood, a ich linia przednia działała doskonale. Oczekuje się, że Eagles będzie również przebywał w Perth przez resztę sezonu, co sprawia, że ​​5,50 $ za zdobycie flagi jest bardzo opłacalne. Nasza ostateczna prognoza pomiędzy Zachodnim Wybrzeżem a Geelongiem? Orły o 34 punkty.


Eagles v Cats lowdown

How can I watch the West Coast v Geelong AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Eagles v Cats round 9 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the West Coast v Geelong game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 20:10 czasu AEST 1 sierpnia 2021 roku.