Dom » Bonusy kasynowe » West Coast v GWS betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

West Coast v GWS betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

 

Przedostatni mecz 13. rundy sezonu AFL to hit między Orłami i Gigantami, który ma ogromne konsekwencje dla szans jednej drużyny na finał. Oto nasza pełna zapowiedź oraz wskazówki dotyczące zakładów West Coast – Giants, prognozy i aktualizacja kursów przed niedzielnym meczem na Optus Stadium w Perth.

Zachodnie Wybrzeże wygrało siedem meczów z rzędu i zajęło czwarte miejsce w rankingu AFL. Ich przeciwnik słabo zajmuje 10. miejsce i desperacko potrzebuje wygranej, aby wskrzesić swój flagowy sezon.

Wraz ze skróceniem sezonu z powodu pandemii COVID-19, to starcie nabrało znacznie szerszego kontekstu niż inne mecze rundy 13. w poprzednich latach, a przegrana Giants oznaczałaby, że ich szanse na drastyczne wydłużenie finałów.

Bukmacherzy AFL wycenili rozgrzanych do czerwoności Eagles jako faworyta do wygrania starcia na 1,35 $, a największych outsiderów z Greater Western Sydney na 3,25 $. Linia w zakładach Eagles v Giants została ustalona na 17,5 punktu i będzie kuszącą propozycją dla kibiców obu klubów.


Przeczytaj także: Aktualizacja 13 rundy AFL i kursów
Wszystko: 
Wskazówki AFL
Niedziela AFL: 
Podgląd Brisbane v St Kilda
AFL Sobota: 
Wskazówki Adelaide przeciwko Geelong
AFL Sobota: Porady Port Adelaide v Hawthorn
Niedziela AFL: Wskazówki Brisbane v St Kilda


Niepokojący znak dla Eagles przed blokiem pięciu meczów w ciągu 19 dni, mają na liście kontuzjowanych 12 zawodników, w tym czołowego zawodnika Elliota Yeo i Taggera Marka Hutchingsa. Inni starsi gracze, którzy nie zmierzą się z Gigantami, to Liam Duggan, Jack Petrucelle, Jack Redden i Will Schofield.

Giants nie zadeklarowali jeszcze, czy Toby Greene wróci po ostatniej kontuzji, a decyzja ta spodziewana jest w sobotę wieczorem. Jego włączenie ma ogromne konsekwencje dla graczy, a Giants jest znacznie lepszym zespołem z nim na boisku. Mogliby odzyskać kapitana Phila Davisa, który przejdzie test sprawnościowy po kontuzji kolana, ale super-tagger Matt de Boer jest kolejną grą od powrotu ze ścięgna podkolanowego.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki West Coast v GWS przed ich starciem na Optus Stadium, które rozpocznie się w niedzielę o 18:10 czasu AEST.


Eagles v Giants – szanse

Początek: 18.10 AEST, 23 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Optus Stadium w Perth
Kursy bezpośrednie: Zachodnie Wybrzeże (1,29 USD) do GWS (3,50 USD)
Zakłady na linię: Zachodnie Wybrzeże -17,5 (1,90 USD) w porównaniu z GWS +17,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Zachodnie Wybrzeże 5 USD; GWS 23 USD

Typy bukmacherskie West Coast v GWS

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł kilka wartościowych wskazówek na niedzielny mecz Eagles przeciwko Giants.

Josh Kennedy wykopuje 3+ gole

When you’re hot you are hot and Eagles spearhead Josh Kennedy has been in great form. The veteran Kennedy copped a bit of a pasting from us when he was struggling earlier in the season, but we have jumped on his hot streak with great impact since. He is only paying $2.10 to kick 3+ goals but is too hard to ignore in present form and we’re going to anchor a same game multi with this leg.

Zakłady powyżej lub poniżej wartości w Unibet

Te dwie drużyny są nieco kontrastowe w stylach, co naszym zdaniem może doprowadzić do romansu z darmowymi punktami. Precyzyjne posługiwanie się piłką przez Orły i umiejętność budowania ataku z drugiej połowy, a następnie rąbania drużyn we własnej przedniej połowie ze wspaniałą strefą, zostało udowodnione na dużej scenie. Giganci, gdy grają dobrze, są drużyną biegającą z bronią, z atakiem zbudowanym przez takich jak Lachie Whitfield i Zac Williams, ale jeśli się pomylą, zorganizowana drużyna z linią do przodu, taką jak Orły, może skorzystać . Zagraniczni płacą tutaj 1,88 $ i przyjmują to z pewnością, chyba że w niedzielę w Perth pada deszcz.


West Coast Eagles v GWS Giants prognoza 23.08.2020

Gwiazdy dostosowują się do Zachodniego Wybrzeża w 2021 roku, a liczba gier, w które grają na ich domowej talii, z pewnością gra na swoją korzyść. Ich mocna struktura na obu końcach i dominujący pomocnik, nawet gdy Elliot Yeo nie ma, sprawiają, że bardzo trudno jest obstawiać przeciwko nim, gdy grają w Perth. Dla gigantów wiele zależy od sprawności Toby’ego Greene’a. Ich atak wygląda o wiele silniej z ognistym środkowym środkiem drużyny. Phil Davis, aby zakotwiczyć ich zaplecze, jest również kluczowy w tej grze. Chociaż nie zamkniemy w finale Prognozy West Coast vs GWS do czasu ogłoszenia drużyn spodziewamy się, że Orły wygrają tę grę.


West Coast vs GWS lowdown

How can I watch the West Coast v GWS AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Eagles v Giants round 13 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the West Coast v GWS game start?

Gra rozpocznie się o 18:10 czasu AEST 23 sierpnia 2021 r.