Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Western Bulldogs vs Collingwood typy i kursy, prognoza AFL Rd 1

Western Bulldogs vs Collingwood typy i kursy, prognoza AFL Rd 1

Witamy w naszych poradach, prognozach i analizie kursów Western Bulldogs vs Collingwood. Poniżej nasz ekspert AFL omówi z zakładami, selekcją i aktualnościami drużynowymi przed rozpoczęciem w piątek wieczorem o 19.50.

Buldogi Zachodnie zdecydowały się na faworyzowanie piątkowego starcia z Collingwood na stadionie Etihad.

Sroki były solidne w obstawianiu, niektóre cytaty wyceniły je na 1,85 USD na początku tego tygodnia, ale kilka kluczowych outów i strach przed koronawirusem kapitana Scotta Pendlebury’ego sprawiło, że gracze skaczą na Bulldogi, a Pies dryfuje do 1,95 USD.

Bulldogs, obecnie wyceniany na 1,85 $, zakończyli poprzedni sezon mocno i wywołali burzę, rekrutując napastnika St Kilda Josha Bruce’a i kluczowego obrońcy Alexa Keatha, co usztywniło ich kręgosłup. To, w połączeniu z gwiazdorską brygadą pomocy Bulldogs i naturalną poprawą ze strony ruckmana Tima Englisha, sprawiło, że premiery 2016 roku znów stanęły w szranki.

Oczekuje się, że Collingwood ponownie zajmie ważne miejsce w 2021 roku, ale będą potrzebować niektórych z ich młodych talentów, takich jak Stephenson (który został nazwany kryzysem po przedsezonie przerwanym chorobą), Callum Brown, Josh Daicos i debiutant Tyler Brown, aby poprowadzić poprawę.

Sroki są kandydatami do późnej zmiany po tym, jak Bulldogs zdecydowali się pominąć wyłaniającego się wysokiego napastnika Josha Schache’a, a obrońca Jack Madgen potencjalnie nadwyżka wymagań w dół.

Poniżej przedstawimy Ci nasze prognozy bukmacherskie Collingwood vs Western Bulldogs, wskazówki i analizę kursów ich AFL Starcie rundy 1.

Bulldogs v Sroki – szanse

Bezpośrednie szanse na wygraną: Buldogi (1,85 USD) v Sroki (1,95 USD)
Zakłady na linię: Buldogi -1,5 (1,90 USD) v Sroki +1,5 (1,90 USD)
Kursy na strzelca pierwszej bramki: Josh Bruce 9,50 USD, Jordan Degoey 9,50 USD, Aaron Naughton 10 USD, Brody Mihocek 13 USD, Sam Lloyd 13 USD, Jamie Elliott 14 USD

Western Bulldogs vs Collingwood Najlepsze wskazówki dotyczące zakładów

Przeanalizowaliśmy zakłady Bulldogs v Sroki i znaleźliśmy pewną wartość na rynkach graczy. Świetnym sposobem na obstawienie AFL i uzyskanie pewnej wartości jest użycie serwisy bukmacherskie z funkcjami takimi jak Multi Game Multi Sportsbet, która pozwala na rozgrywanie wielu etapów i potencjalnie otrzymanie wspaniałej wypłaty za niewielki nakład.

Jamie Elliott z Collingwood wykona trzy lub więcej bramek

Jamie Elliott, choć raz w swojej karierze, miał bezbłędny okres przedsezonowy po udanym 2019 roku. Podejrzewamy, że życie Sroki będzie miało dzień przeciwko Bulldogs, drużynie, przeciwko której dobrze grał w przeszłości. Fakt, że Elliott, który gra wyższego niż jego wzrost, ma Degoeya jako kolejną średniej wielkości folię do przodu, czyni go kandydatem do wymknięcia się spod radaru, a 5,5 $ w ofercie na strzelenie trzech lub więcej bramek jest dla nas zbyt soczyste.

Jack Macrae, aby uzyskać ponad 30 dotknięć

Niezwykły zdobywca piłki Bulldogs Jack Macrae zebrał ponad 30 dotknięć w ostatnich 12 meczach. Chociaż Buldogi wydają się mieć większą głębię w kluczowych miejscach w środku pola w tym roku, trudno nie zauważyć, że Macrae i Josh Dunkley zbierają dużo piłki przeciwko pomocnikowi Sroki, którego raczej nie trafią. Macrae płaci soczyste 2,63 dolara za ponad 30 dotknięć.

Wskazówka Robert Rose Medal

The Robert Rose Medal is awarded to the best player on the ground when Collingwood clashes with the Western Bulldogs. We are tipping Collingwood ruckman Brodie Grundy at $7 to claim this award, largely because of his dominance over Dogs ruckman English the last few times they have met.

Prognoza Collingwood v Western Bulldogs 20/3/2020

Obie drużyny podzieliły swoje mecze przedsezonowe i okaże się, jak każda drużyna dostosuje się do krótszych meczów i niepewności związanej z koronawirusem. Zaskakujące jest, że Sroki wygrały ostatnie dwa mecze przeciwko Buldogom Zachodnim na stadionie Etihad i to właśnie ten fakt oraz dominacja Grundy’ego nad językiem angielskim przekonały nas, że sezon 2021 może rozpocząć się pomyślnie. Nasza ostateczna prognoza Western Bulldogs v Collingwood to Sroki o dziewięć punktów.