Dom » Zakłady sportowe » Zakład William Hill Champions League zwiększa promocję

Zakład William Hill Champions League zwiększa promocję

William Hill w ten weekend daje swoim klientom dwa dodatkowe bonusy do zakładów, po jednym na finał Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Ta promocja zakładów na Ligę Mistrzów jest dostępna w wielu jurysdykcjach, chociaż mają zastosowanie normalne wyłączenia dotyczące krajów, więc jeśli nie możesz obstawiać w William Hill, jesteś wykluczony ze wzmocnień zakładów.

Przewodnik: Recenzja William Hill.

Dla niewtajemniczonych, William HIll’s Bet Boosts pozwala klientom na wygrywanie lub remisowanie zakładów i zakładów akumulowanych, a kiedy dojdziesz do kuponu zakładu, masz możliwość „zwiększenia” swoich kursów. Te ulepszone kursy zwykle dają graczom dodatkowe 10 lub 20% od potencjalnych wygranych.

Te oferty doładowania zakładów są oferowane na wiele dużych wydarzeń sportowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a ponieważ Mistrzowie i Ligi Europy przyciągają tak wiele uwagi, nie ma problemu, aby zachęcić graczy do obstawiania z nimi w ten weekend.

Gotowy na zakład? Odbierz bonusy na William Hill w niedzielnym finale Ligi Mistrzów.

W jakich grach piłkarskich dostępne są doładowania zakładów?

Dodatkowe premie do zakładów, oprócz zwykłych premii do wyścigów konnych William Hill, są dostępne na stronie Liga Mistrzów i finały Ligi Europy

Widok Zakłady na Ligę Mistrzów na William Hill!

PSG zainstalował outsidera 6/2, aby wygrać finał Ligi Mistrzów, a Bayern Monachium wyceniony na 2/1 i oczekuje, że pokona francuską drużynę.

Widok Zakłady na Ligę Europy na William Hill!

Oprócz promocji Bet Boost Williama HIlla w Lidze Mistrzów, będziesz mógł również ubiegać się o tę promocję, jeśli chcesz obstawiać w finale Ligi Europy pomiędzy Sevillą a Inter Mediolan.

Włoska drużyna płaci 6/5, podczas gdy hiszpańska drużyna jest outsiderem na 23/10. Losowanie płaci 23/10.

Jak ubiegać się o premie do zakładów William Hill

Przystąpienie do tej promocji doładowania zakładów piłkarskich William Hill jest łatwe po zalogowaniu się lub otworzył nowe konto u bukmachera.

Następnie wystarczy odwiedzić sekcję piłkarską, znaleźć zakłady na finał Ligi Mistrzów na mecz pomiędzy PSG a Bayernem Monachium i dokonać wyboru.

Następnie kliknij przycisk doładowania na etapie kuponu, patrz, jak rosną Twoje kursy, a na koniec potwierdź, że chcesz postawić zakład.

Warunki promocji William Hill Champions League Bet Boost

Max boosted stake of £20 or equivalent in another currency. Single bets only. 1x in-play Europa League and Champions League Bet Boost per customer, per match. Eligibility rules, location restrictions and obowiązują pełne warunki.