Dom » Wiadomości sportowe » Zmiany na rynkach zakładów na Mistrzostwa Świata w Rosji

Zmiany na rynkach zakładów na Mistrzostwa Świata w Rosji

 

TYLKO tydzień do akcji w Rosji i wiele rynków zakładów zostało postawionych na głowie.
Krem wzrósł na szczyt. Portugalczyk Cristiano Ronaldo strzelił prawie do woli, Hiszpan Diego Costa był prawie tak samo płodny, a Harry Kane zagrał dubletem, dając Anglii zwycięstwo otwierające.
Na drugim końcu skali niektórym niegdyś potężnym grozi upadek na pierwszej przeszkodzie. Patrzymy na Ciebie, Argentynie i Niemczech!
Mając za sobą tydzień szalonej akcji, rzucimy okiem na duże zmiany na rynkach, które pokonaliśmy w okresie poprzedzającym finały Pucharu Świata.
Zobaczymy również, czy uda nam się dostrzec jakąś wartość na rynkach futures World Cup przed kolejnym weekendem najwyższej klasy akcji.

Więcej artykułów:

Zakłady na najlepszego strzelca Rosji 2018

Cristiano Ronaldo turned the betting for top goal-scorer on its heads with his opening hat-trick heroics against great rivals Spain.
Portugalska gwiazda zdobyła kolejny gol w zaciętej wygranej 1: 0 z Marokiem.
Ronaldo podniósł stawki do 2,75 $ w Bet365 po tym, jak 15 $ było powszechnie dostępne przed rozpoczęciem turnieju. Ponieważ Portugalia jest już pewna, że ​​dotrze do drugiej rundy, jest w świetnej formie, aby dostać się na szczyty list przebojów.
Ale nie zrobi tego po swojemu.
Costa (6 $ z Bet365) strzelił podwójnie dla Hiszpanii w pamiętnym remisie 3: 3 z Portugalią i jest w świetnym kontakcie, podczas gdy Kane (17 $ do 7,50 $) ma wielką szansę na dodanie do swojego wyniku w dwóch pozostałych meczach grupowych Anglii i oni są w świetnej formie, aby wyjść ze swojej grupy.
The same applies to Belgium’s Romelu Lukaku ($19 into $10), who grabbed a double in his team’s opening victory.
Denis Cheryshev (21 $) strzelił już trzy gole w dwóch nieudanych zwycięstwach gospodarzy, ale Rosjanom będzie znacznie trudniej.
Jeśli szukamy większej wartości, warto rozważyć brazylijskiego Philippe’a Coutinho (34 USD). Zdobył crackera w meczu otwarcia faworytów do tytułu, a przy kontuzji nad głównym strzelcem bramki Juniorem Neymarem (21 $) mógł być głównym, który awansował.

Gracze, którzy do tej pory strzelili więcej niż raz
4 Cristiano Ronaldo (Portugalia)
3 Denis Cheryshev (Rosja), Diego Costa (Hiszpania)
2 Harry Kane (Anglia), Romelu Lukaku (Belgia)

Zakłady na zwycięzcę Złotej Piłki w Rosji 2018

Występy Cristiano Ronaldo bez wątpienia przyciągnęły również uwagę sędziów w związku z nagrodą Złotej Piłki, która trafia do gracza, który został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.
Ronaldo przed turniejem osiągnął poziom około 21 $, ale teraz w Bet365 ma już 4,50 $.
Znowu warto rozważyć Philippe’a Coutinho (13 dolarów), biorąc pod uwagę, że mógłby zostać najlepszym zawodnikiem Brazylii.
Nie wygląda to dobrze dla faworytów przed turniejem Neymara i Lionela Messiego.
Neymar nie ma już 11 $, ale nie trenował z jakąś kontuzją, podczas gdy Argentyńczyk Messiego miał fatalny start w turnieju i walczy o wyjście z grupy. Messi stracił 23 $, mając zaledwie 8 $, aby powtórzyć swoje bohaterskie osiągnięcia w Złotej Piłce z 2014 roku.

Zakłady na bezpośredniego zwycięzcę w Rosji 2018

Przy tak wielu meczach grupowych, które wciąż są do rozegrania, byłoby głupotą, gdybyśmy spojrzeli na zwycięzcę ogólnego zbyt daleko od siebie.
Ale wymienimy kilka najważniejszych zmian w pierwszym tygodniu, jeśli chodzi o zmiany na rynku bet365.

Firmy
Belgia 12 dolarów do 9 dolarów
Chorwacja od 34 do 15 dolarów
Anglia 19 dolarów do 13 dolarów
Meksyk 101 dolarów do 41 dolarów
Portugalia 26 USD do 17 USD

Łatwiejsze
Argentyna 11 dolarów do 34 dolarów
Niemcy 5,50 USD do 9 USD